ŁKS II – BZURA OZORKÓW 1:0 (0:0)

2
41

ŁKS: Siwierski – Wolski, Rolnik, Andrzejczak – Grącki (70. Niwiński), Chorała, Spaczyński (80. Dworzyński), Assogba (46. Sessou), Klepczarek (26. Stanisławski) – Kurstak, Wróblewski.

Bzura: Fortecki – Ciszewski, Kołodziejski, Chmielecki – Marcin Kozak, Warchoń (85. Kończarek), Śludkowski, Rosiecki, Szpiegowski – Waliszewski, Ziemniak (75. Szczęsny).

WŁÓKNIARZ KONSTANTYNÓW – WKS WIELUŃ 1:1 (1:1): T. Smakowski – Misiek.

Włókniarz: Kosmalski – Osiński, Dziuba, Łanowy, Komorowski – Bienias, T. Smakowski, Dziąg (70. Marciniak), Gajek – Pietrzko, Pietrzak.

WKS: Krzywda – Lichosik (49. Matyja), Błach, Duda, Dubiel – Misiek, Gruszczyński, Adamczyk, Śmiałek – Lach, Zając.

START ŁÓDŹ – MAZOVIA RAWA MAZOWIECKA 3:1 (0:0): Kupka 3 – Pietrzak.

Start: Olczyk – Baraniecki, Wojtczak, Wiśniewski – Kocięba, Ważny, Olejniczak, Walczak, Kaczyński – Bancerz (43. Nowakowski), Krawczyk (27. Kupka).

Mazovia: Zarzeczny – Sypka, Niezgoda, Miniak – Chuderski, Abramczyk, Gdak, Rzepecki, Wójcik – Mańkowski (63. Pietrzak), Kosela (46. Leszczuk, 70. Karaś).

GÓRNIK ŁĘCZYCA – WIDZEW II 2:0 (0:0): Laskowski, Walczak.

Górnik: Sabela – Herski, Milczarek, Zawistowski, Wasilewski – R. Różycki (56. Z. Różycki), Jakubiec, Olszewski, Pajor – Laskowski, Walczak.

Widzew II: Kula – Gostyński, Bold, Chrzanowski, Stachowski – Pińkowski (85. Ogrodowicz), Bronner (46. Ramięga), Mrvaljević, Matusiak (65. Balcerek) – Rachubiński, Morawski.

CERAMIKA PARADYŻ – SOKÓŁ ALEKSANDRÓW 3:0 (3:0): Zasada 2, Sobalczyk.

Ceramika: Mariak – Słowiński, Sadziński, Lusek, Zawadzak – Zasada, Olszewski (83. Dudziec), Łęgowiak, Łopata (75. Niemiec) – Piechna (88. Marcin Koćmin), Sobalczyk (60. Mariusz Koćmin).

Sokół: Sima – Krysztofiak (46. Ochal), Kaczmarek, Wijata – Świętosławski, Łabędzki, B. Owczarek, Bistuła (40. J Owczarek), Janeczko (46. Iwanicki) – Szpak, Ratajczyk (70. Michalak).

POGOŃ ZDUŃSKA WOLA – GKS II BEŁCHATÓW 0:0

Pogoń: Rossowski – Zdzieszek, Pietrzak, Wrzesiński – Szewczyk, Dąbrowski, Kosuń, Stolarski, Górzawski – Jarzębowski, Amadu (72. Obrębski).

GKS II: Filipiak – Krukiewicz, Ławryszyn, Kieruzel, Zielinski (89. Siudek) – Dymek, Kustra (57. Siódmiak), Pierzchała, Wojciechowski – Warmuziński (89. Grzywiński), Bobrowski.

RKS II RADOMSKO – WARTA DZIAŁOSZYN 3:0 (2:0): Bałecki 2, Stalmach.

RKS II: Pilarz – Ciemieniewski, Kowalski, Bednarczyk Drozdek – Moliński (60. Woźniak), Dziuba, Stefańczyk, Stalmach (79. Płaza) – Bałecki, Walioszczyk (72. Karoń).
Warta: Czernek – Kipigroch, Andrzejczak, Grabowiecki (46. Wicher), Ciszewski – Urbanek, Kurpiewski (63. Kołaczyk), Nowak (63. Bielawski), Marczykowski – Kowalczykowski, Lebioda.

START BRZEZINY – EKOLOG WOJSŁAWICE 0:0

Start: Breś – Skupiński, Zieliński, Pabianiak, Trześniowski – Myśliński, Warchoł, Firych, Boguś (70. R. Niżnikowski) – Bernat, Bartosik.

Ekolog: Powalski – Glinkowski, Kochelak, Pawlicki, Ziółkowski – Pecyna, Królewiak, Matusiak, Przybylski – Majzner, Góralski (87. Cichosz).

CERAMIKA II WOY BUKOWIEC – BAK POL GOMUNICE 3:1 (0:1): Wachowicz 3 – Popko.

Ceramika II: Gołdyn – Jura, Pęczek, Staruś – Knap, Machniewski, Wiktorowicz, REszka (60. Krystofik) – Wachowicz (85. Klimek), Baran (73. Twardowski).

Bak Pol: Szczepocki – Szczepański, Flaszka, Mazurowski (65. Ciszewski), Kurzawa – Ozga, Kuliberda (73. Bezulski), Czarczyński, Nowaczyk – Robaszek, Popko.

TABELA
1.Pogoń 32 71 80-38
2.Ceramika P. 32 69 69-25
3.WKS 32 58 56-25
4.Ceramika II 32 58 50-34
5.Włókniarz 32 56 44-30
6.Bzura 32 49 36-39
7.Bak-Pol 32 47 38-47
8.ŁKS II 32 44 46-52
9.GKS II 32 41 38-47
10.Sokół 32 40 38-41
11.Widzew II 32 39 49-43
12.Ekolog 32 39 49-43
13.Górnik 32 36 40-52
14.RKS II 32 36 41-54
15.Start B. 32 36 31-47
16.Warta 32 36 35-69
17.Mazovia 32 29 39-71
18.Start Ł. 32 21 27-56

  • ~gosia

    ziemniak idz lepiej na pole a nie sie do gry zabierasz!!!!!!!!!! co ty mozesz wieedziec o grze jak cały czas cie widze jak pijany latasz zeby takk cie wywalili z zespolu sorki jak obrazilam kogos ale chodzi mi o DAMIANA CIENIASA ZIEMNIAKA

  • ~Dżari

    ŁKS jest najlepszy!!!